WordPress 404 Hatası Çözümü

By | 29 Temmuz 2019

Merhaba, bu yazımızda WordPress 404 hatasının çözümünü öğreneceğiz.

Bazı WordPress güncellemeleri sonrasında WordPress sitenizdeki yazılarda aşağıdaki gibi 404 hatası alabilirsiniz.

wordpress_hata

Geçenlerde benim de başıma geldi. Bu hatanın çözümü oldukça basit aslında. İnternette yaptığım bazı araştırmalar sonucunda makale içeriklerine eskisi gibi ulaşabildim.

Eğer sitenizde sadece yazılarınız 404 hatası veriyor, ana sayfanızda içerikleriniz görünüyor fakat yazılara tıkladığınızda 404 hatası alıyorsanız ve admin panelinize erişimde problem yaşamıyorsanız, problem büyük ihtimale kalıcı bağlantı ayarlarınızdan kaynaklanıyordur.

Çözüm:

WordPress Admin Paneli –> Ayarlar –> Kalıcı Bağlantı Ayarları sekmesine gidin ve hiç bir değişiklik yapmadan değişiklikleri kaydet butonuna tıklayın.

wordpress_hata1

 

 

Category: Wordpress Etiketler: , ,

About Eren AZAKLI

1982 İstanbul doğumluyum. Evli ve 3 kız babasıyım. 20 yıldır sektörün içerisinde çeşitli pozisyonlarda görev yaptım ve yapmaya devam ediyorum. Bu süreç içerisinde Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akadamisi'nde 3 yıl System & Network eğitmenliği, 8 yıl Siztek Bilişim Teknolojileri'nde Bilişim Teknolojileri Şefi pozisyonunda çalıştım. Şu anda Katılım Emeklilik ve Hayat A.Ş.'de Sistem Altyapı ve Bilgi Güvenliği departmanında Kıdemli Uzman olarak çalışma hayatına devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.