Pending System Changes That Require a Reboot – SEP Manager

By | 12 Ekim 2016

Merhaba,

SEP Manager kurulum ya da upgrade esnasında bazı durumlarda “Symantec Endpoint Protection has detected that there are pending system changes that require a reboot. Please reboot the system and rerun the installation.” uyarısını görebilirsiniz.

Symantec_reboot

Sisteminizi yeniden başlattığınızda bu hatayı görmeye devam ediyorsanız Registry içerisindeki bazı değişiklikler yapmanız gerekiyor.

Değişecek Olan Değer:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SessionManager\ altında PendingFileRenameOperations keyini silmeniz gerekiyor.

Kaynak:

https://support.symantec.com/en_US/article.TECH103109.html

 

Category: Symantec Etiketler:

About Eren AZAKLI

1982 İstanbul doğumluyum. Evli ve 3 kız babasıyım. 22 yıldır sektörün içerisinde çeşitli pozisyonlarda görev yaptım ve yapmaya devam ediyorum. Bu süreç içerisinde Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akadamisi'nde System & Network eğitmenliği, Siztek Bilişim Teknolojileri'nde Bilişim Teknolojileri Şefi, Katılım Emeklilik ve Hayat A.Ş.'de Sistem Altyapı ve Bilgi Güvenliği departmanında Kıdemli Uzman olarak çalıştıktan sonra şu anda RHG Enertürk Enerji şirketinde Sistem ve Network Takım Lideri olarak çalışıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.