Office 365 Temel Kurulum ve Yapılandırma – Ücretsiz E-Book

By | 4 Aralık 2014

TAT Ekibi liderlerinden Mehmet PARLAKYİĞİTin yazmış olduğu Office 365 Temel Kurulum ve Yapılandırma isimli E-Kitabını ücretsiz alarak buradan indirebilirsiniz. Kendisini bu başarılı çalışmasından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Kitabın içeriği:

  • Office 365 Hesabınızı Etkinleştirin
  • Office 365 Domain Doğrulama ve Domain Ekleme
  • Office 365 Kullanıcı Oluşturma ve Kullanıcılara Lisans Atama
  • Office 365 CSV File ile Toplu Kullanıcı Oluşturma
  • Office 365 için Outlook 2013 Yapılandırma ve Eski Maillerin Office 365 Üzerine Aktarılması
  • Office 365 Office ProPlus 2013 Çevrimdışı Dağıtma

Yazarın Açıklaması:

Merhabalar yine bir pdf kitap serisi ile devam ediyorum. Bu kitap serimizin konusu olan Office 365 Kurulumu ve Yapılandırma konusu temel düzeyde ele alınmıştır. Office 365 konusunda edindiğim deneyimlerimi bir pdf doküman haline getirerek sizlerle paylaşmak istedim. Aklımdayken yine söylemek istiyorum bazı bölümler içerisinde uyarılarda bulundum. Muhakkak bu uyarıları dikkate alınız aksi taktirde uygulamanızda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Doküman tamamen ücretsiz olup dağıtılmasında hiçbir sakınca yoktur.

Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:

https://gallery.technet.microsoft.com/Office-365-Temel-Kurulum-2d8e946e

 

Category: Office 365 Etiketler: ,

About Eren AZAKLI

1982 İstanbul doğumluyum. Evli ve 3 kız babasıyım. 20 yıldır sektörün içerisinde çeşitli pozisyonlarda görev yaptım ve yapmaya devam ediyorum. Bu süreç içerisinde Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akadamisi'nde 3 yıl System & Network eğitmenliği, 8 yıl Siztek Bilişim Teknolojileri'nde Bilişim Teknolojileri Şefi pozisyonunda çalıştım. Şu anda Katılım Emeklilik ve Hayat A.Ş.'de Sistem Altyapı ve Bilgi Güvenliği departmanında Kıdemli Uzman olarak çalışma hayatına devam ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.