Tag Archives: E-Book

Office 365 Temel Kurulum ve Yapılandırma – Ücretsiz E-Book

TAT Ekibi liderlerinden Mehmet PARLAKYİĞİT‘ in yazmış olduğu Office 365 Temel Kurulum ve Yapılandırma isimli E-Kitabını ücretsiz alarak buradan indirebilirsiniz. Kendisini bu başarılı çalışmasından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Kitabın içeriği: Office 365 Hesabınızı Etkinleştirin Office 365 Domain Doğrulama ve Domain Ekleme Office 365 Kullanıcı Oluşturma ve Kullanıcılara Lisans Atama Office 365 CSV File ile… Read More »

DNS Server Türkçe E-Book Yayınlandı (Ücretsiz)

Merhaba, Alper Yazgan tarafından hazırlanan DNS E-Book (Türkçe) TechNet resmi sayfasında yayınlandı. Kendisine bu çalışmasından ötürü çok teşekkür ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz. Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz: http://gallery.technet.microsoft.com/DNS-Domain-Name-System-d5eeec75 Kitap İçeriği: DNS’ e Giriş Tarihçe DNS Servisinin Amacı Nedir Kullanım Alanları DNS Mimarisi İsim Çözümleme Yetkili Sunucu Zones Forward Lookup Zones Primary Zone Secondary Zone Stub Zone Reverse… Read More »

Exchange Server 2013 Ücretsiz E-Book (Türkçe)

Merhaba, Uğur Demir tarafından hazırlanan Exchange Server 2013 E-Book olarak TechNet resmi sayfasında yayınlandı. Kendisine bu çalışmasından ötürü çok teşekkür ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz. KİTAP İÇEREĞİ; Exchange Server 2013 Yenilikleri    6 Exchange Server 2013 Kurulumu İçin Active Directory Hazırlaması    9 Exchange Server 2013 Kurulum İşlemleri    13 Exchange Server 2013 Accepted Domain İşlemleri    25 Exchange Server… Read More »